Certyfikowane produkty tartaczne Nowy Sącz

Nasz tartak

Tartak "DREWMEX" rozpoczął swoją działalność w 1996 roku. Dzięki konsekwentnej pracy i talentom organizatorskim osób w nim pracujących, firma w ciągu swojego istnienia na rynku, stała się liderem wśród dostawców wyrobów tartacznych dla firm ogólnobudowlanych i indywidualnych klientów.

Park maszynowy

Wyroby tartaczne produkowane są na najnowocześniejszych trakach firmy WRAVOR, które charakteryzują się dużą dokładnością i precyzją przy produkcji każdego rodzaju wyrobu. Maszyny obsługiwane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, co zapewnia iż gotowe produkty tartaczne charakteryzują się niezmienną, wysoką jakością.

Tartak Drewmex posiada również specjalistyczne samochody przystosowane do przewozu drewna i wyrobów tartacznych oraz maszyna załadunkowe.

Możliwości produkcyjne

Roczny przerób wynosi ok. 25 tyś. m3. Takie możliwości produkcyjne pozwalają nam na zaopatrywanie dużych składów tartacznych oraz ciągła współpracę z większymi i mniejszymi firmami ogólnobudowlanymi.tartak-drewmex-nowy-sacz

Surowce

Głównym dostawcą drewna jako surowca do produkcji jest Nadleśnictwo Nawojowa. Drewno pozyskiwane jest też z Nadleśnictw: Gorlice, Stary Sącz, Łosie.

Ciągle się rozwijamy

Ciągle poszerzamy gamę oferowanych przez nas produktów i usług oraz nieustannie podnosimy ich jakość, poprze inwestycje w nowe maszyny.

Dlaczego nasze produkty i usługi?


 • Surowce

  Najwyższej jakości surowiec pozyskujemy jedynie z lasów gdzie prowadzona jest racjonalna gospodarka leśna.


 • Maszyny

  Posiadamy nowoczesny park maszynowy: traki i heblarki, impregratory, suszarnie, sprzet przeładunkowyoraz transportowy HDS.


 • Produkty

  Oferujemy szerokoą gamę produktów tartacznych, wykonywanych i pakowanych wg indywidualnych zamówień klienta.


 • Jakość

  Na wszystkie nasze wyroby wystawiamy certyfikat CE, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów tartacznych.

do_gory